KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099311
nr 1409 9311
Bert Österlund
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Plöjning. Signerad. Olja på duk, 50x73, yttermått inklusive ram: 61x85 cm
Bert Österlund, svensk målare född 1912.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:42:39
1/8 22:02:48